Головна

Підтримайте Україну. Беріть участь у марафоні.
Підтримати

Марафон
у Нью-Йорку,
який ніхто
не хоче бігти

З кожним роком марафони набувають все більшої популярності. Нью-йоркський марафон є однією з найвизначніших подій, яка залучає десятки тисяч учасників з усього світу та отримує широке висвітлення у світових медіа.

Однак не всі події привертають стільки уваги. Минуло 7 років, як Росія окупувала Крим і розпочала війну на сході України. Фактично окуповано територію двох областей. Півтора мільйона українців стали переселенцями та вимушено покинули свої домівки.

Саме тому Нова пошта вирішила заснувати власний нью-йоркський марафон — у маленькому селищі Нью-Йорк Донецької області за кілометр від лінії фронту. Мета забігу — нагадати про війну в Україні.

Лише за десять днів проведення «Марафону, який ніхто не хоче бігти» на нього зареєструвалися понад 35 500 учасників з 57 країн! Усі вони отримають стартові пакети та медалі з частинкою гільзи зі сходу України.

Кожен, хто ще бажає долучитися, може зробити це онлайн. Для того щоб підтримати Україну, завантажуйте шаблон стартового номера, надрукуйте і біжіть з ним у будь-якій точці світу будь-яку дистанцію та у будь-який час.

Як нагороду на згадку завантажуйте цифрову медаль за дизайном Юрка Гуцуляка, лауреата понад ста п’ятдесяти професійних премій.

Поділіться відео або фото вашого забігу та інформацією про проєкт у своїх соціальних мережах, ставте хештег #marathonnoonewantstorun та тегайте наші сторінки в Instagram @marathonnoonewantstorun та @novaposhta.official, щоб привернути увагу світу до російської агресії на сході України. Участь у марафоні безкоштовна, а ваша увага безцінна.

Підтримайте Україну — беріть участь у марафоні.

Нью-Йорк, США
3
3
0
0
0
Кількість бігунів
Нью-Йорк, Україна
5
3
2
3
2
Кількість бігунів
Мапа
Мапа

Факти збройної агресії Росії проти України

427 км
протяжність лінії розмежування з неконтрольованими районами Донецької та Луганської областей
20 000
житлових будинків було пошкоджено і зруйновано в ході бойових дій на Донбасі
248 758
гуманітарних вантажів передала на фронт Нова пошта
Перевірка даних: Максим Скубенко, VoxCheck

Підтримати

Щоб підтримати Україну, біжіть «Марафон, який ніхто не хоче бігти». Ми віримо, що одного дня зможемо безпечно бігти мирний марафон у будь-якому українському місті. З вашою потужною підтримкою можливо все.

Дистанція

Ви можете пробігти дистанцію будь-де та будь-коли. Будь-яку відстань.

Стартовий набір

Стартовий набір містить 1) стартовий номер з фактами про війну; 2) листівки зі світлинами відомого українського фотографа Олександра Чекменьова, зробленими в українському Нью-Йорку.

Медаль

Нагорода на згадку ― цифрова медаль за дизайном Юрка Гуцуляка, лауреата понад ста п’ятдесяти професійних премій.

Підтримайте Україну.
Беріть участь у марафоні. Поширюйте інформацію.